Masaüstü Yazılım

Masaüstü Yazılım

Masaüstü yazılımlar kişisel olarak ihtiyaç duyabileceğiniz ya da firmanız bünyesinde çeşitli gelişmeleri yürütebileceğiniz sistemler bütünüdür. Kişisel anlamda bilgisayarınızda olmasını istediğiniz programın detaylarını vermeniz koşulunda istediğiniz özelliklerde masaüstü yazılımına sahip olabilirsiniz.

  • Kurumsal Masaüstü Yazılım
  • Dinamik Masaüstü Yazılım
  • Statik Masaüstü Yazılım
  • Özel Masaüstü Yazılım
Masaüstü Yazılım Nedir?

Masaüstü yazılımlarda yapılan her değişiklik ilgili cihazda sınırlı kalmakta ve farklı yerlerden ya da farklı kişilerin cihazlarından erişim mümkün olmamaktadır. Ancak web tabanlı yazılımlara yüklü olan her cihazdan erişmek, güncellemeleri takip etmek mümkündür. Dahası web tabanlı yazılımlara çoklu erişim sağlanabilmektedir. Bunun da avantajı ekip çalışmasına uygun bir çalışma alanı sunmasıdır.

Kişisel anlamda bilgisayarınızda olmasını istediğiniz programın detaylarını vermeniz koşulunda istediğiniz özelliklerde masaüstü yazılımına sahip olabilirsiniz. Genellikle kurumsal yönetimler tarafından kullanılan ve şirketlerin stok, hesap, girdi ve çıktı, personel performansı gibi konularda daha nitelikli çalışması açısından tercih ettikleri programlardır.

Çalışmalarımız temiz, sade kod yapısına sahip olup; zararlı içerikler barındırmadığından son derece güvenli olup, cep telefonları, tablet ve masaüstü tüm cihazlarla uyumludur. Yazılım konusunda da güncel kod yapılarını kullanarak, hem hızlı açılan web siteleri hemde SEO uyumlu web tasarım yapmaktadır.

Bizimle iletişime mi geçmek istiyorsunuz?

Hemen Ara
Hemen Arayın
tek kart tarot üç kart tarot