Hakkımızda


Hakkımızda


Modern teknik ve teknolojilerle yazılım geliştirmeyi benimseyen firmamız, yurtiçinde ve yurtdışında yürütülen büyük ve orta ölçekli bir çok yazılım projesinde yer almış, alanında uzman dört takım arkadaşı ile kurulmuştur. Nosa Yazılım ekibi olarak, yazılım mühendisliği prensiplerinden faydalanarak geliştirdiğimiz yazılımlarla müşterilerimize en kaliteli ve en ekonomik yazılım çözümlerini sunmayı hedefliyoruz. Kalıplaşmış ve demode yazılımlar yerine, müşterilerimizin istekleri çerçevesinde geliştirilen yazılımlarımız ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz. Firmamız tarafından tasarlanan ve geliştirilen gerçek zamanlı ve senkronize çalışan kolay kullanılabilir, yüksek performanslı ve güvenlikli yeni nesil otomasyon ve mobil uygulamalarımız ile ülkemizde bilişim ve makina alanında yeni bir devir başlatmayı amaçlıyoruz.

Vizyonumuz

NOSA Yazılım, alanındaki teknolojik yeniliklerin içinde olmakta ve bu yenilikleri müşterilerinin hizmetine güvenli bir şekilde sunmaktadır. Müşterilerimizin Web Tasarım alanında olan ihtiyaçlarını özenle belirleyip, her birine özel en uygun çözümleri üreterek danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimize kurumsal yapı içerisinde sistemler üzerinde oluşan sorunları en kısa sürede çözerek web site ve e-ticaret alt yapılarına teknik destek ve servis hizmeti vermekteyiz..

Misyonumuz

NOSA Yazılım, tüm müşterilerine karşı dürüst çalışmayı, şatışta gösterdiği güleryüz ve kolaylığı satış sonrasında da göstermeyi, nitelikli personel çalıştırmayı ve en önemli olan zamanı iyi kullanmayı, taahhütlerini yerine getirmeyi ilke edinmiştir. "Reel çözümler sunar."tek kart tarot üç kart tarot