Google Reklamları

Google Reklamları

Google reklamları sayesinde web sitenizi ziyaretçi çekerek reklamlarını tüm Türkiyeye ve ya bulunduğunuz şehirde Google üzerinden reklam yaparak müşterileri fiziki konumunuza çekebilirsiniz.

  • Marka Tanıtımı
  • Güvenilirlik
  • Satış Artışı
  • Etkileşim Artışı
Ne Kadar Öderim ?

Bu konuda belirli bir kriter yoktur. İstediğiniz kadar reklam bütçesi ayırabilirsiniz. Ayırdığınız bütçe süreye bölünüp ve Nosa hizmet bedeli alınıp güne bölünerek reklamlarınız yapılır.

Arama pazarlaması dünyasında yeniyseniz veya yalnızca belirli sözcüklerin ve araçların dijital olarak açık bir şekilde bu konuda destek alabilirsiniz. Burada Google Ads’e bakacağız (eski adı Google AdWords olarak bilinir) Google’ın, web siteniz için arama sonuçlarını, bunun için ödeme yaparak bir arama motoru sonuç sayfasına (SERP) yerleştirmesini sağlayan kendi reklamcılık hizmetidir.

Çalışmalarımız temiz, sade kod yapısına sahip olup; zararlı içerikler barındırmadığından son derece güvenli olup, cep telefonları, tablet ve masaüstü tüm cihazlarla uyumludur. Yazılım konusunda da güncel kod yapılarını kullanarak, hem hızlı açılan web siteleri hemde SEO uyumlu web tasarım yapmaktadır.

Bizimle iletişime mi geçmek istiyorsunuz?

Hemen Ara
Hemen Arayın
tek kart tarot üç kart tarot