Nosa Menü


Nosa Menü

Nosa Menü; kafe, restoran ve oteller için geliştirdiğimiz yeni nesil karekod QR Menü Sistemi ile menünüzü dijital ortama taşıyarak ürünlerinizi müşterilerinizin mobil cihazlarda detaylı olarak tanıtabilirsiniz.

QR Menü ile temassız menü ayrıcalığı. Misafirleriniz restoran veya cafenize geldiklerinde onlara hijyenik hizmet sunabilmek adına, masaları üzerinde bulunan karekodu okutarak kendi cihazlarından menünüze ulaşmasını sağlayan sistemdir.

  • Baskı Maliyeti Tasarrufu Sağlar
  • Hijyenik ve Temassız Kullanım
  • Kişiselleştirilebilen Adres Yapısı
  • Sipariş Verebilme Özelliği

Nosa Menü ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Tüm müşterileriniz kare kod menü sistemini kolayca kullanabilir. Tek yapmaları gereken masa üstüne koyacağınız standtlardaki kare kodu telefon kameralarıyla okutmak ya da web adresini tarayıcılarına girmektir. Sonrasında direk menünüzü online olarak görebileceklerdir.

Sağlık bakanlığının açıklamasında belirttiği üzere Covid-19 virüsü nedeniyle menüler temas ile elden ele geçmesi olayına karşı bir çözüm yönetimidir. Herkes kendi akıllı cihazlarından menünüze kolayca ulaşacaktır.

Ürün görsellerini hazır olması ve dijital ortamda (excel) ürün bilgileri bulunması halinde menünüz maksimum 24 saat içinde hazır olacaktır.