Google Adwords Hizmetleri


Google Adwords Reklamları

Google reklamları sayesinde web sitenizi ziyaretçi çekerek reklamlarını tüm Türkiyeye ve ya bulunduğunuz şehirde Google üzerinden reklam yaparak müşterileri fiziki konumunuza çekebilirsiniz.

  • Marka Tanıtımı
  • Güvenilirlik
  • Satış Artışı
  • Etkileşim Artışı

Google Adwords Reklamları ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Ne yazık ki, hiçbir kurum veya danışman hiçbir zaman bir 1. sırayı garanti edemez. Bunun nedeni, sıralamaların yükselip alçalmasına neden olan kontrol edilemeyen birçok dış faktör olmasıdır. Bazı faktörler şunları içerir:

Mevsimsellik

Adwords'te rakipler

Google algoritması güncellemeleri

Kalite puanı

En nitelikli potansiyel satışlarda hangi reklamların, teklif stratejilerinin, açılış sayfalarının veya anahtar kelimelerin getirildiğini öğrenmek için sürekli olarak A/B testleri yapıyoruz.

Bu neyin işe yarayıp neyin işe yaramadığını keşfetmenin en verimli ve uygun maliyetli yoludur. Fikir basit, iki farklı reklam al, onları aynı izleyiciye göster ve hangisinin daha iyi performans gösterdiğini gör.

Bir Adwords hesabı yayınlanır yayınlanmaz, veriler (tıklamalar, tıklama başına maliyet ve gösterimler gibi) birkaç saat içinde toplanmaya başlayabilir. Ancak, Adwords hesaplarında optimizasyon yapmak için kalıpları ve eğilimleri analiz etmek için yeterli istatistiksel olarak anlamlı veri toplamak zaman alır. Adwords’te işletme hedeflerine ulaşmak birkaç gün ile on iki ay arasında değişebilir.