Mersin Kurumsal Kimlik


Mersin Kurumsal Kimlik

Markanızın ihtiyacı olan tüm kurumsal tasarımları özenle hazırlıyoruz. Kurumsal kimliğinizi oluşturma ve marka bilinirliğinizi ileriye taşımanız adına, hizmetler ve tasarımlar sunuyoruz.

Kurumsal kimlik tasarımının ilk aşaması, logo tasarımıdır. Kurumsal kimlik tasarımı için; logo, kurum sloganı, broşür, promosyon ürünleri, antetli kağıt, kartvizit gibi markanızın görsel yüzünü tasarlıyoruz. Reklam ve grafik tasarımı çalışmalarıyla markanızı güçlendirebilirsiniz.

  • Markanızın kurumsal kimlik tasarımı çalışmalarını yürütüyoruz.
  • Markanızı bilinir hale getirecek kaliteli promosyon ürünleri tasarlıyor ve üretiyoruz.
  • E-posta pazarlama stratejinizi güçlendirebilirsiniz.
  • Markanız için kurumsal sosyal medya hesapları oluşturabiliriz.
  • Markanızı güçlendirecek bir logo tasarlıyoruz.

Kurumsal Kimlik ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Kurumsal kimlik; bir işletmenin, kurumun ya da kuruluşun kim ve/veya ne olduğunu anlamamızı sağlayan yani tanıtıcı görsel göstergelerdir. Kurumsal kimlik olarak adlandırılan bu görsel göstergeler, kurumun kendisini dışarıdan nasıl görünmesini istediği ile ilgili olarak oluşturulur. Buna göre kurumsal kimlik aynı zamanda kurumun duruşunun bir temsilidir. Bir marka kurumsal kimlik süreçlerini tamamlayarak kurumun tanınmasını ve kolayca hatırlanabilmesini sağlar.

İyi bir kurumsal kimlik tasarımı, tüm görünür ögelerin tutarlı bir şekilde kullanılması ile oluşur. Marka kimliği işletmenin misyonu, vizyonu, iletişim dili, hikaye anlatımı, müşteri inceleme ve deneyimleri, rakiplerden farklılaşma ile güçlendirilmelidir.

Kurumsal markalaşma, şirketin marka adının genel reklam çalışmalarında ve paydaşlarla olan tüm iletişimde kullanılması eylemidir.